Výměna či oprava vašeho autoskla na počkání | autosklopraha4.cz

Pískování autoskel

Ochraňte vaše vozidlo před krádeží

Společnost Cebia, spol s.r.o. jako první zavedla v roce 1991 první bezpečnostní prvek ochrany vašeho automobil pomocí pískování autoskel. Tímto bezpečnostním prvek se značí okna automobilu kódem SBZ OCIZ, který byl vyvinut ve spolupráci s Policií ČR.

Základní myšlenka této preventivní ochrany je velmi jednoduchá a v jednoduchosti je přeci síla.

Díky této ochraně zamezíte v 95% krádeži vašeho automobilu.

Před a po aplikaci VIN kódu

Před aplikací VIN kódu
Po aplikací VIN kódu

Máte zájem o vypískování VIN kódu?

Napište či volejte

Pískování autoskel neboli lepení VIN kódu

Pískování autoskel neboli lepení VIN kódu na autoskla není nijak nákladná záležitost a už za 1000,- Kč můžete mít tímto způsobem auto zabezpečené.

Trh ojetých automobilu je v České republice poněkud jiný, než v jiných státech ve světě. Máme tady nepoctivé prodejce a díky chybějícím zákonům máme ojetá vozidla s pochybnou minulostí a stočenými tachometry.

Víte že, pokud si automobil v autobazaru koupíte na úrovni občanského zákoníku a bude vozidlo kradené, tak vám ho Policie ČR může bez udání důvodu vzít? Své peníze už neuvidíte a automobil také ne, protože autobazar s tím nemá nic společného.

Také z tohoto důvodu v naší zemi figuruje společnost CEBIA, spol. s.r.o., která si pečlivě hlídá stav tachometru, servisní prohlídky a další. Automobil musí být u této společnosti zapsán a také nejlépe, aby mělo na autosklech nalepené bezpečnostní značení SBZ OCIS pomocí pískování.

 

Zloději tak ztížíte další prodej vašeho vozidla, protože bude tzv. znehodnoceno.

Samotné pískování trvá cca 40 minut (dle počtu oken) a většinou se provádí na počkání.

Díky této ochranně automobilu můžete získat i nějaké výhody u své pojišťovny, protože riziko krádeže je u takto označeného vozu minimální. Můžete tak získat zajímavé slevy z pojistné částky.

Aby vám bonus pojišťovna uznala, tak je zapotřebí nechat vypískovat VIN kód minimálně na 6 oken.